Příklady rámečků                    animace      

O našich službách

Pronájem na akce

Dlouhodobý pronájem

Fotorámečky a grafika

Další služby

Reference

Ceny služeb

Kontakt

O našich službách

Co je fotokiosek?
Fotokiosek je zařízení na okamžitou výrobu fotek v profesionální kvalitě z digitálních podkladů (digitální fotoaparáty, mobily, paměťové karty, USB paměti, CD, atd.). Základ fotokiosku je vytvořen spojením výkonného počítače s termosublimační tiskárnou. Dalšími komponenty jsou: dotykový displej pro snadné ovládání, čtečky paměťových médií, systému pro platbu za objednané fotky atd….. Informační video představující funkci fotokiosku můžete vidět zde ( 17 MB).

Personalizace fotek
Krom prostého tisku fotek dokážou fotokiosky každou fotku oživit originální grafikou – fotorámečkem, vytvořeným speciálně pro danou akci či místo. Grafika může mít podobu loga Vaší firmy či produktu, a tím pádem se fotka může stát reklamním nosičem, nebo prostší formu – např. jen uvedení místa a termínu konání akce na všech fotkách. Složitější grafika může být ve formě fotokalendářů, fotopřáníček, fotokoláží, či fotoknih. Některé typy fotokiosků umějí fotky před vytištěním doplnit unikátními texty.

Z vytištěných fotek formátu 10x15 cm umíme vyrobit personifikované pohlednice, takže můžete okamžitě z akce poslat jedinečný pozdrav s Vaší fotkou rodině či známým.

Typy fotokiosků

Nabízíme k pronájmu 3 druhy zařízení:

 

Pro koho jsou naše služby určeny?
Naše služby využívají nejen organizátoři zábavných a sportovních akcí, eventové agentury, reklamní kanceláře, ale i další subjekty. Fotokiosky naleznou uplatnění při propagaci produktů a služeb, na reklamních akcích, firemních akcích, při sportovních podnicích, plesech, svatbách, veletrzích a výstavách, kongresech, festivalech a při spoustě dalších příležitostí.

Pro dlouhodobé použití fotokiosků jsou předurčeny minilaby a sběrny fotografií, hotely či penziony, zoologické a botanické zahrady, porodnice, hrady a zámky, motokárové a golfové areály, lanová centra plus mnoho dalších míst - třeba prodejny mobilních telefonů či květinářství, kde ke kytici ke svátku přidáte i na fotokiosku vykouzlené originální fotopřání.