Příklady rámečků                    animace      

O našich službách

Pronájem na akce

Dlouhodobý pronájem

Fotorámečky a grafika

Další služby

Reference

Ceny služeb

Kontakt

Fotorámečky a grafika

Fotorámečky a grafika jsou oživením, jak můžete díky fotokiosku doplnit „obyčejnou momentku“ o ozdobné orámování a text , případně i další libovolnou grafiku (logo, datum, atd) dle Vašeho přání. Fotorámečky a grafika jsou ve fotokioscích buďto dopředu nainstalované na pevném disku (Kodak), nebo se vytvářejí a do kiosku vkládají víceméně individuálně na zakázku prostřednictvím paměťových karet (Sony SnapLab). Vždy platí, že po vybrání dané fotky a daného rámečku počítač fotokiosku tyto 2 grafické soubory sloučí do jednoho, který je pak vytištěn. Výsledkem je unikátní fotka zakomponovaná do zvoleného fotorámečku, fotka „s přidanou hodnotou“. A vytištěnou fotku si pak může jednoduše proměnit v pohlednici a poslat ji svým blízkým.

Umíme vytvořit fotorámečky dle Vašich požadavků pro různé typy fotokiosků a následně je do fotokiosků vložit. Vždy každý fotorámeček ve dvojí alternativě - pro formát „krajina“ (na šířku) a formát „portrét“ (na výšku). Fotorámečky si můžete buďto prohlédnout a vybrat v rozsáhlé bance fotorámečků obsahující řádově stovky možností, nebo u nás objednat jejich výrobu dle Vašich představ. Krom fotokiosků Kodak a SONY SnapLab umíme vyrobit i rámečky pro minilaby Noritsu, KIS Photo Me a Kodak, případně přímo pro použití ve Photoshopu.

U fotokiosků Kodak je fotorámečků více druhů:

  1. cca 200 základních typů – od dětských  přes sváteční příležitosti (Vánoce, Velikonoce apod., narození dětí,  promoce apod.) až po smuteční. Některé fotorámečky jsou koncipovány jako podklad pro fotooznámení, fotopozvánky nebo fotopřání. V takovém případě je pro fotku ponechána pouze část prostoru, zbytek je nachystán pro doplnění textu. Doplnění textu může probíhat rovněž přímo v kiosku, popřípadě ručně lihovou fixou.
  2. fotorámečky v podobě ročních či měsíčních kalendářů
  3. fotokoláže ze 2 až 16 fotografií. Vybrané fotografie můžete v návrhu koláže různě míchat, zvětšovat a zmenšovat, volit barvu nebo Vaše foto jako pozadí a dopisovat texty.
  4. fotoknihy z Vašich fotek. Vybrané fotografie můžete podložit identickým či podobným podkladem, zvětšovat a zmenšovat, a dopisovat i texty. Ukázky podkladů fotoknih